Co vám můžeme nabídnout

Zabýváme se prodejem dárků, dekorací, bytových doplňků, nábytku do bytu nebo zahrady, čajů a káv. V nabídce máme také velký výběr belgických pralinek. Srdce domova je tu pro vás už od roku 2003. Za tuto dobu jsme nasbírali cenné zkušenosti, které se snažíme uplatnit v kvalitě poskytovaných služeb. Našim cílem je spokojený zákazník. Ani ten nejlepší fotograf nevystihne atmosféru našeho obchodu. Nechte se zlákat a přijďte se k nám podívat. Věříme, že vás z našeho širokého sortimentu jistě něco zaujme.

Ukázka balíčku

Balící služby

Chcete mít originálně a vkusně zabalený dárek? Potom jste na správném místě. Balíme dárky pro jednotlivce i pro firmy. Dárkové balení vytvoříme jak z našeho sortimentu, tak z vámi dodaných věcí. Dokážeme zabalit vše od jednoduchých balení až po náročné dekorace. Využijte našich služeb např. při balení dárků k narozeninám, výročí, svatebních darů, vánočních balíčků,... Drobné dárky připravíme dle individuální dohody na počkání. Náročnější a větší dary připravíme do druhého dne.

Cena: Drobné věci do 30 Kč, větší dárkové balení složené z více věcí od 50 Kč, náročné dárkové balení od 100 Kč

Zobrazit ukázky dárkových balení
Ručně vyráběné svatební oznámení

Ručně vyráběná svatební oznámení

Svatební oznámení zhotovujeme z ručně vyráběného nebo oboustranně tištěného papíru. Typ svatebního oznámení si můžete vybrat z katalogu na prodejně nebo ve fotogalerii. Na vyžádání vám zašleme vzorek zdarma. Vyhotovené oznámení si můžete vyzvednout osobně nebo vám ho zašleme poštou. Dle domluvy je možné zhotovit i pozvánky ke svatebnímu stolu a jmenovky. Ruční práce a osobitý přístup dodá originalitu každé svatbě.

Zobrazit ukázky svatebních oznámení
Ručně vyráběné přání

Ručně vyráběná přání

Zabýváme se také ruční výrobou originálních přání ke každé příležitosti – k svátku, narozeninám, promoci, ke svatbě....
Pokud chcete darovat zaručeně odlišné blahopřání, přijďte nahlédnout do našeho kamenného obchodu.

Zobrazit ukázky přání